Sjednica Povjerenstva za trajnu formaciju djelatnika katoličkih škola

U četvrtak 17. ožujka održana je petnaesta sjednica Povjerenstva za trajnu formaciju djelatnika u katoličkim školama na kojoj su sudjelovali redoviti članovi Povjerenstva: dr. sc. Snježana Mališa, Ivana Mokri te Danijel Holeš, tajnik Nacionalnog ureda za katoličke škole.

Na sjednici je usuglašen dnevni red Stručnog skupa – trajne formacije djelatnika katoličkih škola s temom „Kreativnost u odgojno-obrazovnom procesu“, koji će se održati u subotu 30. travnja 2022. u prostorima Hrvatskog katoličkog sveučilišta.

Predavanja će održati prof. dr. sc. Sanja Nikčević, izv. prof. dr. sc. Nedjeljka s. Valerija Kovač te viši savjetnik iz AZOO. Nakon toga će uslijediti radionice te će se predstaviti primjeri dobre prakse stručnih službi u pojedinim katoličkim školama. Program će završiti misnim slavljem u crkvi sv. Antuna Padovanskog na Svetom Duhu.