O katoličkim školama u emisiji Argumenti na HKR-u

U ponedjeljak 8. lipnja 2020. tema emisije Argumenti na Hrvatskom katoličkom radiju je bila Katoličke škole – zašto ih birati? Gosti emisije su bili Karmela Tomašević – ravnateljica Salezijanske osnovne škole u Zagrebu, Anita Petričević – profesorica iz Nadbiskupske klasične gimnazije u Zagrebu i Danijel Holeš – tajnik Nacionalnog ureda za katoličke škole. Urednica i voditeljica emisije je Tanja Maleš.

Neka od pitanja na koje se mogao čuti odgovor su: Razlika između javnih i katoličkih škola? – Koliko katoličkih škola u Republici Hrvatskoj ima i kako su raspoređene? – Jesu li katoličke škole samo za katolike? – Može li odgoj biti neutralan? – Tko financira rad katoličkih škola? Cijelu emisiju možete pogledati u nastavku.