« All Events

• This event has passed.

Stručni skup djelatnika katoličkih škola Zadarske nadbiskupije

3. rujna 2019. - 5. rujna 2019.

Duhovno edukativni stručni skup za djelatnike katoličkih škola Zadarske nadbiskupije održat će se od 3. do 5. rujna 2019. godine u prostorijama Klasične gimnazije Ivana Pavla II. na adresi Jerolima Vidulića 2, Zadar. Program je namijenjen svim djelatnicima Klasične gimnazije Ivana Pavla II., Katoličke osnovne škole Ivo Mašina i Osnovne glazbene škole sv. Benedikta u Zadru.

Teme izlaganja i predavači:

• „Zahvalno sjećanje na Branimirovu godinu“ – mons. dr. Želimir Puljić, nadbiskup zadarski
  • „Katolički identitet između pojma i svakodnevnog življenja“ – dr. sc. Snježana Mališa, Hrvatsko katoličko sveučilište
  • „Uzmi svoju postelju i hodi!“ – dr. sc. Snježana Mališa, Hrvatsko katoličko sveučilište
  • „Između pesimizma i vedrine u odgoju mladih“ – mr. don Marin Batur
  • „Principi i izazovi rada u našoj školi / Kućni red“ – mr. sc. don Ante Sorić, ravnatelj Klasične gimnazije Ivana Pavla II.
  • „Aktualni pravilnici i vođenje pedagoške dokumentacije“ – mr. sc. s. Ana Lipovac, pedagoginja Klasične gimnazije Ivana Pavla II.
  • „Analiza anketa“ – Marija Musić, psihologinja Klasične gimnazije Ivana Pavla II.
  • „Koliko dobri možemo biti?“ – univ. spec. Margareta Mesić, Centar za psihoterapiju, edukaciju i savjetovanje, Zadar.
  • „Primjer dobre prakse“ – Ratko Rušev, profesor povijesti i zemljopisa u Klasičnoj gimnaziji Ivana Pavla II.

Start:
3. rujna 2019.